Jóga

 

Máte pocit, že váš život není v harmonii?

Chtěli byste vypadat a cíti se mladší, plní energie?

Chtěli byste být uvolněnější, schopní zvládat každodenní stresy s větším klidem?

Věřím, že to všechno a ještě mnohem víc vám může nabídnout jóga.

O mně

Původně jsem pracovala v hotelnictví, pohyb mě doprovázel od malička. Vyzkoušela jsem různé pohybové aktivity až jsem pozvolna dospěla k józe, která mě v různých podobách provází každý den. Jsem instruktorkou lekcí jógy, wheel jógy, powerjógy, Pilates a Yogalates.

Zajímám se o vše, co souvisí s jógou, Pilatesovou metodou, pohybem, zdravým životním stylem, stravou, fyzickým tělem a psychikou.

Jak vám mohu pomoci?

Pomuhu vám sestavit individuální jógovou lekci přímo pro vás podle možností vašeho těla a zdravotního stavu. Pokud vám váš doktor doporučí jógu z různých důvodů, např. bolesti zad, šíje, skoliózy páteře, artrózy. Spolu se zaměříme podrobněji na jógové terapeutické cviky na danou predispozici. Přizpůsobím lekci jógy vám na míru, tak aby pro vás byla smysluplná.

Nemusíte se mačkat v přeplněném prostoru studia s cizími lidmi.

Díky tomuto osobnímu přístupu pocítíte zlepšení ve své praxi daleko rychleji. Během lekce máte moji maximální pozornost.

Společně upravíme nastavení jednotlivých pozic, aby se tělo naučilo správné pohybové vzorce a cítili jste se v pozicích dobře.

Zodpovím vám vaše dotazy a vysvětlím základy jógy, které vám pomohou lépe poznat učení jógy jako takové, vaše tělo a mysl.

Též vám doporučím sestavu na vlastní domácí praxi